10 سایت همسریابی [مقایسه سایت همسریابی ستیا با بقیه سایت ها]

 

همسریابی روش های مختلف و راه ای بسیار زیادی دارد.در گذشته ازدواج و در کل پیدا کردن همسر روشی سنتی داشت و پدر و مادر ها وارد عمل می شدند ولی با پیشرفت تکنولوژی این شیوه منسوخ شده است و شیوه های جدیدتری پیدا شده اندبه عنوان مثال یکی از این شیوه های استفاده از سایت همسریابی است که میتوانید از آن استفاده کنیدیکی دیگر از شیوه هایی که می توانید استفاده کنید استفاده از اپلیکیشن همسریابی است که یکی از بهترین های این حوزه اپلیکیشن همسریابی ستیا است.در ادامه این مقاله از سایت همسریابی ستیا به بررسی و مزیت های سایت همسریابی ستیا نسبت به سایر سایت ها می پردازیم.

1)همسریابی ستیا

سایت همسریابی ستیا یکی از بزرگترین سایت های همسریابی در ایران است که اپلیکیشن بسیار خوبی نیز دارد.همسریابی ستیا از لحاظ جامعه آماری بزرگترین جامعه آماری را دارا است که خود نشان دهنده واقعی بودن افراد این سایت و اپلیکیشن هستند و گواه این حرف هم می توانید در گوگل پلی مشاهده کنید.

یکی دیگر از مزیت های سایت همسریابی ستیا داشتن قالبی زیبا و منحصر به فرد در بین سایت های همسریابی دیگر است که مشاهده می کنید.

از جمله نکات حائز اهمیت سایت همسریابی نسبت به بقیه رقبا ثبت نام راحت است که کاربران می توانند با کوتاه ترین زمان ممکن در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنند.

در ادامه به بررسی بقیه سایت های همسریابی می پردازیم.سایت همسریابی ستیا را می توان معتبر ترین سایت همسریابی در ایران معرفی کرد.

2)همسریابی دوهمدم

همسریابی دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی ایرانی است که از قالب بسیار قدیمی بهره می برد.همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید سایت همسریابی دوهمدم قالب زیبایی ندارد.

یکی دیگر از مسائلی که سایت همسریابی دوهمدم در سایت خود قرار داده است تعداد کاربران آنلاینی است که در این سایت هستند که همیشه روی این عدد است که دور از باور است امیدواریم که درست باشد:)))

به هر حال دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی ایرانی است که برای ازدواج جوانان فراهم شده است.

3)همسریابی نازیار

سایت همسریابی نازیار ساده ترین قالب را در میان سایت های همسریابی ایرانی دارد که خود جای بحث دارد.همسریابی نازیار یکی از سخت ترین ثبت نام ها را دارد که کاربران را بسیار اذیت می کند و باعث دفع کاربر خواهد شد.

شما عزیزان می توانید قالب همسریابی نازیار را در زیر مشاهده کند.

همانطور که می بینید سایت همسریابی نازیار یکی از ساده ترین سایت های حوزه همسریابی است که بسیار زشت است:)

4)همسریابی طوبی

همسریابی طوبی به گفته خودشون اولین سایت همسریابی در ایران هستند که ما باور نمیکنیم:).این سایت از لحاظ گرافیک و قالب در سطح قابل قبول تری نسبت به سایر رقبا است ولی باز هم ساده است و جذابیت خاصی برای کاربرانش ندارد.

در ادامه می توانید عکس سایت همسریابی طوبی را مشاهده بکنید:

همسریابی طوبی اپلیکیشنی هم دارند ولی آن قدر قوی ظاهر نشده اند و اپلیکیشن همسریابی ستیا حرف اول را در بین اپلیکیشن های می زند.

5)همسریابی توران 81

سایت همسریابی توران نیز یکی دیگر از بدردنخور ترین سایت های همسریابی است که از قالب بسیار زشتی بهره می برند.فونت نوشتاری این سایت نیز بسیار زشت است به طوریکه...

می توانید قالب سایت همسریابی توران را در زیر مشاهده کنید:

همانطور که می بینید نه قالب درست حسابی دارد و نه قونت درست حسابی

6)همسریابی بهترین همسر

یکی دیگر از قالب های زشت را سایت همسریابی بهترین همسر دارد که واقعا زشت است:)

قالب سایت همسریابی بهترین همسر را مشاهده می کنید...

7)همسریابی شیدایی

همسریابی شیدایی نیز مانند سایر رقبا از قالب خوبی بهره نمی برد که می توانید در زیر مشاهده کنید:

8)همسریابی هلو

سایت همسریابی هلو نسب به سایر رقبا از قالب بهتری استفاده کرده است که می توانید در زیر مشاهده کنید:

9)همسریابی آناهیتا

سایت همسریابی آناهیتا هم از لحاظ طراحی از درجه پایینی برخوردار است و کاربران زیادی هم ندارد.

10)همسریابی پیوند

همسریابی پیوند هم مانند سایر رقبا است و یکی از سایت های همسریابی رایگان است.

11)همسریابی حافظون

سایت همسریابی حافظون را در زیر مشاهده کنید:)

 

در کل می توانید سایت های مختلف همسریابی را مشاهده کنید و بین این سایت ها یکی را انتخاب کنید انتخاب با شماست.

نویسنده: محسن در 1398/09/07

نظرات

ارسال دیدگاه