معتبرترین سایت همسریابی

 

همه مامعتبرترین سایت همسریابی این احساس هیجان انگیز را می شناسیم که با کسی که در واقع دوست دارید بشناسید. حتی اگر می تواند عصبی و ترسناک باشد ، اما بهتر از آن دو هفته اول پس از گذراندن وقت با شخصی که در آن دوست دارید قرار نمی گیرد. دلهره آور ، عصبی بودن و جسورانه تصور اینکه چه چیزی از روابط بالقوه جدید شما ناشی می شود می تواند واقعاً سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد. اما وقتی همه اتفاق ناگهانی متوقف شود ، چه اتفاقی می افتد؟ ناگهان به متن های شما پاسخ داده نمی شود ، و شما همه چیزهای وحشتناک را که ممکن است علاقه جدید شما به وجود آمده باشد تصور می کنید که باعث جدا شدن آنها از تلفن های آنها می شود. همه چیز به جز دلهره آور ترین و واضح ترین چیز - این که آنها نمی خواهند با شما صحبت کنند یا دیگر شما را ببینند.

این افت ناگهانی در تماس پس از برقراری ارتباط مداوم ، "شبح" است و گفتنی نیست ، لازم نیست که در پایان دریافت این تاکتیک پایان روابط قرار داشته باشد. این به عنوان روشی برای قطع ارتباط با شخصی با نادیده گرفتن آگاهانه از آنها به جای پایان دادن به کارها به طور مستقیم استفاده می شود. من هیچ وقت فکر نمی کردم این اتفاق برای من بیفتد ، اما چند ماه پیش یک دوره تصادف را پشت سر گذاشتم وقتی کسی که شروع به مراقبت از من کرده بود به من شبح زد. و در حالی که در آن لحظه مکیده شد ، من از درسهایی که آموختم ، بسیار سپاسگزارم ، زیرا بعد از اینکه همه چیز گفته شد و تمام شد ، وقتی شخصی به عزت نفس و قدمت می رسد احساس می کنم فردی قوی تر و با اطمینان تر هستم. در اینجا نحوه غلبه بر نفس کشیدن و آنچه در این فرآیند یاد گرفته ام آمده است:

شما قبل از این اتفاق خوب بودید و دوباره خوب خواهید بود.سایت همسریابی ایران

به یاد داشته باشید دشوار است چه موقع پیچ و خم جدیدی را پیچیدید ، اما در حقیقت زمانی بود که شما قوی ، مستقل بودید ، این شخص را نمی شناختید ، و به آنها فکر نمی کردند. این زمان می تواند به عنوان چند روز یا هفته قبل باشد ، اما ممکن است مانند لحظه های لحظه ای باشد. اما حقیقتی که همه ما آن را عمیق می دانیم این است که ما آن موقع به آن شخص احتیاج نداریم و مطمئناً اکنون به آنها احتیاج نداریم. حتی اگر نمی توانید احساس بودن بدون آنها را تحمل کنید ، واقعیت این است که اگر آنها به جای گفتگو صادقانه در مورد احساسات خود (یا عدم وجود آنها) با کسی مثل این رفتار کنند ، احتمالاً آنها فردی نیستند که از نظر عاطفی بالغ باشند به اندازه کافی برای دیدار با شما در حال حاضر - پایان بحث.

آنها کسی هستند که ضعیف عمل می کنند ، نه شما.

وقتی احساس می کنید در یک موقعیت عاشقانه قرار گرفته اید ، به راحتی می توانید خود را ردیابی یا حدس بزنید. من این نکته را فهمیدم که یک لحظه نوشتم: "سلام! حال شما چگونه است؟ "به روح من و پاسخ صفر گرفتم. من از آنچه می توانم اشتباه انجام دهم ، ناراحت می کردم ، وقتی که ناگهان برایم پیش آمد ، من بیشترین کاری را با کمترین فشار و فشار انجام دادم که می توانستید از شخص دیگری سؤال کنید. من فردی عجیب و غریب نبودم ، آنها کسی بودند که عجیب عمل نکردند. واقعیت این است که ، وقتی کسی مرتباً پیامهای شما را بدون پاسخگویی رمزگشایی می کند ، آنها کسانی هستند که عملکرد ضعیفی دارند. اگر نمی توان آنها را به زحمت فراخوانی کرد ، بی ادب هستند. این سؤال که شخص چگونه است یا می خواهد بعداً از او جدا شود ، نیست. مهم است که به یاد داشته باشید رفتار شما خوب است ، و اینکه ارواح کسانی هستند که باید مرتباً اقدامات خود را حدس بزنند.

به کسی قدرت زیادی ندهید.سایت دوستیابی ایران

سایت همسریابی

همسریابی

من تمایل دارم که یک فرد واقعاً سر راست باشم ، و با قلبم در آستینم به بیشتر موقعیت ها بروم. این متاسفانه یک روش واقعا خوب برای صدمه دیدن در دنیای ارواح است. بعد از داشتن این تجربه فهمیدم که نباید به کسی قدرت دهم که دوباره به من آسیب برساند. بله ، من می توانم نگهبانم را به اندازه کافی دوست دارم که شخصی را دوست داشته باشد ، اما این بدان معنی نیست که اگر نمی خواهند دوباره من را ببینند ، باید خودم را خرد کنم. اگر بخواهم یک فرد واقعاً خوشبخت باشم ، احساسات آنها نسبت به من و ارزش خودم لازم است چیزهای کاملاً جدا از هم باشند. بنابراین اکنون اگر کسی مرا نادیده بگیرد یا به من توجه نکند که فکر می کنم شایسته آن هستم ، به جای اینکه نگران آنچه از سرشان می رود نگرانم ، مراقب خودم باشم. زندگی در طولانی مدت بسیار آسانتر است وقتی من نگران احساس من نسبت به خودم هستم ، نه اینکه دیگران نسبت به من چه احساسی دارند.

انرژی ذهنی خود را روی آنها هدر ندهید.

بعد از تجربه غم انگیز من ، به این فکر کردم که چقدر وقت را صرف نگرانی در مورد شبح مورد نظر کردم. من منتظر متن بودم ، نگران شدم که آیا آنها مرا دوست دارند یا نه ، و وقتی مشخص شد که ناراحت می شوند ناراحت می شوم و قطعاً هرگز به من باز نمی گردند. تقریباً دو هفته وقت داشت. اکنون می دانم که وقت من راه ارزشمندی است که بتوانم آن را برای شخص دیگری خرج کنم ، حداقل این اوایل در یک رابطه. اگر کسی من را دوست ندارد یا به نظر نمی رسد که به من علاقه داشته باشد ، اکنون این نشانه من است که ادامه دهم و نگران نباشید. اگر آنها به من بازگردند ، آنها به من باز خواهند گشت ، و من هنوز هم در این مدت زندگی خوبی را پشت سر گذاشته ام. و اگر اینطور نیست؟ خوب است ، امتناع از صرف انرژی ذهنی برای شخصی که به نظر می رسد شما را غافلگیر می کند ، برنده و برنده است.

با انتظارات خوبه وارد دوستیابی شوید.

قبل از این تجربه ، دریافتم که گرفتار شدن در احساساتم نسبت به کسی بسیار آسان است. اگر من دوست داشته باشم

نویسنده: محسن در 1398/07/07

نظرات

ارسال دیدگاه