سایت همسریابی معتبر رایگان

سایت همسریابی معبتبر رایگان یکی از بهترین روش های همسریابی در ایران است که باید به آن توجه شود زیرا سایت همسریابی ستیا یکی از بهترین سایت های همسریابی این حوزه است که خیلی مناسب همسریابی است که باید به آن توجه کنید...

 همسریابی معتبر رایگان

کمیسیون تجارت فدرال روز چهارشنبه از این شرکت در پشت سایت دوستیابی شکایت کرد و گفت که از این تبلیغات جعلی در تلاش برای صدور هزاران مصرف کننده برای خرید اشتراک استفاده کرده است.

مطابق شکایتی که علیه شرکت گروه بازی ، که در دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه شمالی تگزاس تشکیل شده بود از سال 2013 "پنج عمل فریبنده یا ناعادلانه" را به کار گرفته است تا مصرف کنندگان بتوانند در این سایت عضو شوند یا اشتراک آنها را نگه دارید.

کمیسیون تجارت همچنین گفت که وعده ها یا ضمانت های دروغین ارائه داده است و نتوانسته است برای مصرف کننده هایی که در بحث اختلاف اتهامات ناموفق بودند ، استفاده کند. این سایت همچنین طبق این پرونده ، لغو اشتراک ها را برای مصرف کنندگان دشوار کرده است.

اندرو اسمیت ، مدیر دفتر حمایت از مصرف کنندگان كمسیون تجارت ، در بیانیه ای گفت: "ما معتقدیم كه  افراد را به پرداخت اشتراك از طریق پیام هایی كه این شركت می دانسته از كلاهبرداران بود ، متصل كرد."

گروه بازی ، که دفتر مرکزی آن در دالاس است ، علاوه بر ، دارای مالکیت Tinder ، OkCupid و سایر سایت های دوست یابی است. روز چهارشنبه ، سهام این شرکت در اخبار دادخواست کمیسیون تجارت عقب نشینی کردند و دوباره برگشتند.

گروه مسابقه در بیانیه ای گفت: "FTC ایمیل های داخلی را نادرست نشان داده و به داده های آلبالو انتخاب کرده است تا ادعاهای ظالمانه ای را ایجاد کند و ما قصد داریم با محکم از دادگاه در برابر این ادعاها دفاع کنیم."

این شرکت اعلام کرد که F.T.C. بیش از حد تأثیر حساب های تقلب را نشان می داد و این بازی داده ای را برای پشتیبانی از ادعاهای آژانس نداشت. همچنین گفته شده که اکثر کلاهبرداری هایی که کمیسیون تجارت به آن اشاره کرده است ، اسپم ، ربات ها یا سایر کاربران موجود در سایت بوده است.

مسابقه به مصرف کنندگان امکان می دهد پروفایل های رایگان را در ایجاد کنند ، اما آنها را از پاسخگویی به پیام ها بدون اشتراک پولی منع می کند. دادخواست کمیسیون تجارت ادعا می کند که ایمیلهایی را برای مصرف کنندگان با حساب های رایگان ارسال کرده است که نشان می دهد شخصی به آنها علاقه مند است.

یک نمونه F.T.C. تبلیغی بود که می خواند: "او فقط به شما ایمیل ارسال کرده است! شما چشم او را گرفتید و اکنون او به شما ابراز علاقه کرده است ... آیا او می تواند یکی باشد؟

وقتی در اوایل دهه 30 بودم ، شوهر چهار ساله من ، شریک 9 ساله ، ناگهان در نیمه شب ترک کرد. در هفته ها و ماه های سورئال متعاقب آن ، من به طور فزاینده نسبت به ایده ی آشنایی آنلاین بی توجه می شوم. من نزدیک به یک دهه مجرد نبوده ام. من حتی فیسبوک هم ندارم ، چه رسد به انباری از عکسهای نمایه یا یک بازی برای ارسال پیامک ناپذیر.

اما من همچنین نویسنده ای بودم که از خانه کار می کردم ، کسی که نزدیکترین دوستانش با فرزندان ازدواج کرده بودند. به گفته آنها ، ملاقات با "IRL" - در بهترین حالت بعید به نظر می رسد. و به همین ترتیب ، حدوداً چهار ماه از زمان اجرای تک آهنگ ، من شجاعت پیوستن به OkCupid را جمع کردم و به سمت یک نوار شراب با پیت ، یک حسابدار نوازنده روبرو شدم که من برای پروفایل جالب آنودین او انتخاب کردم.

اکنون ، بیش از سه سال و هفت برنامه دوستیابی بعد ، من با 86 مرد بیرون رفتم و حساب کردم. من می دانم زیرا لیستی را نگه می دارم که مانند آیه رایگان خوانده می شود ("داود یتیم ... مایع استخوانی ناتانیل ... شاون با خال کوبی رنگین کمان ... جنس پوست گوسفند شین"). من با کسی که به اندازه کافی دوست داشته ام یا کسی که به اندازه کافی دوست داشته باشد آشنا نشده ام تا حساب هایم را لغو کنم. اما من با این وجود در اینجا هستم که می توانم از دفاع از دوستی آنلاین دفاع کنم ، نه لزوماً به عنوان ابزاری برای یافتن شریک زندگی ، - من نمی دانم که آیا اینترنت هرگز عشق واقعی من را به من منتقل می کند - بلکه به عنوان یک شرکت بزرگ دنیا و وسیله ای برای در پی جدایی ، خود را بازسازی می کنید.

بله ، دوستیابی آنلاین می تواند به شدت تحقیرآمیز باشد ، رژه ای از رنجش ها که نه فقط خود جذب و ممنوع الخروج بودن ما بلکه به نیهیلیسم ما نیز تسکین می یابد. اگر من به یک مرد دیگر که به دنبال "شریک زندگی در جرم" است ، یکی دیگر "sapiosexual" یا "کارآفرین" را لکنت می کنم ، می ترسم از تلفن من لگد بزنم. بدتر این که عکس سلفی و برادرزاده اتومبیل است. تکثیر عجیب emojis های تاکو و پیتزا. مردانی که آن را به خود می گیرند تا به شما بگویند شما چه کسی هستید - "دختری که از خود مراقبت می کند" ، طبیعتاً که همیشه مثل تهدیدهای کاملاً محجبه برای من می خواند. و مهمتر از همه ارواح.

نویسنده: محسن در 1398/07/07

نظرات

ارسال دیدگاه