سایت همسریابی مذهبی

سایت همسریابی مذهبی ستیا یکی از بزگترین سایت ها و اپلیکیشن های همسریابی مذهبی ستیا است که خیلی طرفداران زیادی دارد که بسیار مهم است...

این مقاله در ابتدا در HelloGiggles در تاریخ 7 فوریه 2017 منتشر شد.

من کمی آماده می شوم تا تاریخ خود را آماده کنم ، اما این خوب است زیرا نوار در گوشه ای قرار دارد. من وقتی دوست پسرم جانی به خانه می آید لباس می پوشم. او کمی آزار دیده به نظر می رسد اما سلام سریع بوسه را به من می دهد.

او به من می گوید: "من کمی عجله دارم." وی گفت: "من می خواستم قبل از تاریخ خودم تغییر كنم اما خوب نیستم. من با نیم ساعت در نوار اطراف گوشه ملاقات می کنم. "

"اوه ، خوب است." من لبم را گاز می گیرم و به پسرم نگاه می کنم. او یک پا در شلوار خود دارد ، اما او متوقف می شود به من نگاه کند. وی می پرسد: "آیا این جایی است که با دن ملاقات می کنی؟"

"بله". مکث طولانی ، بی دست و پا است. ما واقعاً در محله خود نوار دیگری نداریم. "خوب ،" جانی من خرد می کند. "من حدس می زنم که ما فقط در قسمت های مختلف نوار بنشینیم."

پلی بودن بودن بدون لحظات ناخوشایند آن نیست. حتی در جامعه مدرن ، دستورالعمل قوی برای چگونگی تعدد بودن وجود ندارد. ما به سختی می دانیم که چگونه یکدست باشیم و هر روز مدل هایی از آن می بینیم. هر نمایش تلویزیونی ، تقریباً در هر فیلم ، تقریباً در هر کتاب ، و تقریباً هر ارتباطی که در اطرافمان مشاهده می کنیم ، به ما نشان می دهد که چگونه با درجات مختلفی از موفقیت یکدست باشیم. در مورد Polyamory بندرت صحبت می شود و هنوز هم برای بسیاری از افراد بسیار جدید است.

وقتی در آب های غیرقابل بازدید هستید ، گاهی اوقات می خواهید به محاصره بپردازید ، اما وقتی که من با جانی شروع به ملاقات کردم ، پلی بودن خیلی بدتر شد.

"پلی بودن بودن بدون لحظات ناخوشایند آن نیست."سایت همسریاب ایران 

 

با هر دوست پسر دیگری که من داشته ام ، این سناریو یک مشکل بزرگ خواهد بود. من می خواستم سخنرانی می کردم که چقدر غیرمسئول هستم - چقدر ناامید و ناپسند هستم - زیرا من جزئیات این تاریخ را از قبل تنظیم نکردم و ابتدا با او پاک کردم.

یکی از افراد سابق به من می گفت که من این کار را به صورت هدفمند انجام دادم زیرا من مخفیانه می خواستم با او در هم شوم. یکی دیگر تاریخ خاصی را تعیین می کرد که ما در این مورد صحبت خواهیم کرد ، این کار را پردازش می کنیم و قوانین جدیدی را برای جلوگیری از وقوع دوباره چنین چیزی اتخاذ می کنیم. دیگری نمی خواست بداند که من در یک تاریخ هستم و به من نمی گفت که او در آن تاریخ بوده است - و همه ما یک شب طولانی و ناراحت کننده را به عنوان "دوستان" به سر می بردیم و در حالی که تاریخ او خنجرزهای من را خیره می کرد. .

از آنجا که بسیاری از افراد تازه وارد بودن در جمع هستند ، و یا آنها واقعاً نمی خواهند به صورت مودب باشند ، یا آنها همان نوع چندشکلی را که من می خواهم نمی خواهند.
مردم درک نمی کنند که چند ضلعی تغییرات مختلفی ایجاد می کند - و اگر می خواهید آن را به کار ببرد ، باید بدانید که چه نوع چندرنگی را می خواهید. و لازم است قبل از اینکه هریک از شما خیلی متصل شوید ، صریحاً آن را بخواهید.

چند ضلعی چیست؟ برای داشتن روابط متعدد عاشقانه باز است. هیچ کس روش واقعی برای رسیدن به آن استاندارد وجود ندارد.همسریابی در ایران که یک کشور مذهبی است یکی از بزرگترین چالش ها است

- Southern Poly (SouthernPoly) 26 دسامبر 2016
وقتی دوستی را شروع کردم با جانی ، حدود 10 سال بود که پلی بودم. من به اندازه کافی تصادف کرده بودم و آتش زده بودم تا بدانم چه کاری انجام داده ام و نمی خواهم. من می خواستم رابطه ای قوی ، دوست داشتنی ، متعهد با شخصی داشته باشم که دوست داشتم زندگی با او بسازم ، که خواب خوبی با افراد دیگر داشت. من نمی خواستم این راز باشد. من نمی خواهم قوانین و گفتگوهای طولانی و خسته کننده داشته باشم. هیچیک از این موارد نیست این فقط برای من اشتباه است

"بیش از هر چیز ، من می خواستم که چند همسری من زیاد اتفاق نیفتد. من دوست پسری داشتم که به خرمای من فکر کند به همان روشی که او درباره دوستانم فکر می کرد."

من از دبیرستان اینگونه احساس کردم. در حقیقت ، یکی از اولین دوستی هایی که من در دانشگاه داشتم از زمانی شروع شد که فهمیدیم که هر دو به تک همسری ایمان نداریم. ما هرگز اصطلاح "چند همسری" را نشنیده ایم ، اما در 18 سالگی به این نتیجه رسیده ایم که "روابط بی نظیر بودند." این روشی است که یک 18 ساله می گوید ، "من نمی خواهم یکدست باشم"

دوست جدید من با توضیح توضیح داد: "اگر من فردا بیرون می رفتم و با شیلا ناهار می خوردم ، اذیت می شوی؟" "آیا شما به طور ناگهانی در مورد مهارت های ناهار خود ناامن خواهید بود؟"

ما 18 سال داشتیم و فکر می کردیم به اندازه کافی باهوش هستیم که احساسات خود را با منطق توجیه کنیم. این واقعاً کارآیی احساسات نیست ، اما استعاره هنوز برای من کار می کند. نه ، رابطه جنسی و ناهار یکسان نیست. اما ناهار با کسی می تواند بیانگر دوستی باشد ، و نمی توانم تصور کنم دوست من با دوستان دیگری دوست دارد عصبانی شود. به همان روش ، من نمی خواهم کسی را که دوستش دارم از عشق ورزیدن به شخص دیگری متوقف کند. این برای من چند برابر است: به من و همکارانم آزادی عشق ورزیدن به دیگران.

من هرگز عاشق عذرخواهی بیش از 1 نفر نیستم ، مهم نیست که زندگی من غیر متعارف یا عجیب به نظر برسد #Polyamory #lovemore

- واقعیت Polamory (Polyamorytruth) 5 فوریه 2017
بنابراین اکنون هر روز صبح از خواب بیدار می شوم در کنار شخصی که دوستش دارم ، و معمولاً جانی است.

او قبل از من بیدار می شود و تا من بیدار می شوم با من صحبت می کند. معمولاً این مربوط به کتابهای طنز یا هر پادکست است که او در حمام به آن گوش می داد. من از خواب بیدار می شوم ، و او صدای زوزه ای از صدای گلوت را ایجاد می کند که حرف او برای "خدای من ، تو خیلی سکسی هستی" است. .

او از من خواهد پرسید که آیا من خواهم بود

نویسنده: محسن در 1398/07/07

نظرات

ارسال دیدگاه