سایت همسریابی مجاز در ایران

سایت همسریابی مجاز در ایران ستیا یکی از بزرگترین سایت های همسریابی مجاز در ایران است که بسیار طرفدار دارد سایت همسریابی مجازی ایران از بزرگترین سایت های همسریابی در ایران است که بسیار مفید است و ...4

همه زنان بدون توجه به شکل و اندازه آنها باید احساس سکسی کنند و این چیزی است که مگ بوگز تأثیرگذار را اثبات می کند. این مادر و وبلاگ نویس 31 ساله با دیگر تأثیر گذاران و WomenIRL Health با نیروهای خود پیوستند تا کمپینی ایجاد کنند که زنان را ترغیب به احساس سکسی در پوست خود کند.

بوگز به سلامتی گفت: "سکسی به نظر می رسد و از همه متفاوت است ، اما همه ما آن را داریم و مجاز به مالکیت آن هستیم." "ما می خواهیم هرچه بیشتر زنان را تشویق و توانمند کنیم که هم جنس خود را در آغوش بگیرند و هم صاحب خود باشند."

بوگز توضیح داد که احساس سکسی همیشه به راحتی به او نمی رسد.

بوگز می گوید: "من تا این سال گذشته هرگز آن را حس نکرده ام ، حتی پس از آنکه متوجه شدم زنان دیگر ، شبیه به نوع بدن من ، جنس جنسی آنها را با صراحت نشان می دهند." "دیدن آن بسیار نادر بود ، اما درست در همان لحظه های نادر ، تغییر در نحوه جذب خودم را حس کردم."

بوگز با دوستش بتانی گارسیا صحبت کرد ، و این دو ایده را برای راه اندازی یک کمپین که شامل زنان در اشتراک گذاری چگونگی ورود به سکس می باشد ، ابراز کردند. بنابراین بوگز چهار تأثیرگذار دیگر را گرد هم آورد و نتایج خیره کننده است.

مگ بوگز از @ meg.boggs


@ MEG.BOGGS ، اینستاگرام
من هرگز خودم را سکسی توصیف نمی کردم. سکسی ، در طرز فکر قبلی من ، چیزی جز من نبود. این کلمه ای نبود که من یا بدنم را توصیف کند. در واقع ، احساس سکسی از دسترس من نبود.

فکر کردم سکسی یک طرفه به نظر برسد یک سبک داشت فقط در یک نوع بدن قابل تشخیص است. یک نوع تجربه خاص باشید. عناوین مجله را در مورد چگونگی دستیابی به سکس جنسی نهایی می خواندم. بهترین نسخه سکسی. و من معتقدم که برای مدت طولانی این همه برای من غیرقابل باور بود.

مهم نیست که چقدر فشار روی بدنم بگذارم تا تغییر کند ، اما هرگز به نظر نمی رسد آنچه جهان برچسب خورده باشد.

به پایان دهه 20 ، من شروع به سوگواری از دست دادن اهداف "رویای سکسی رویایی" کردم. وقتی فهمیدم که این چیزی است که هرگز نخواهم داشت. اما ... تغییر در اطراف من اتفاق می افتد. هر چند وقت یک بار ، چشم من نگاهی به زنی می اندازد که شبیه من بود ... کاملاً صاحب بدن او.

داشتن جنسیت او. داشتن کسی که او به عنوان یک زن بود. و این نوع ضربه من مثل یک تن آجر است. صبر کنید ، آیا این بدان معنی است که من ... هم سکسی هستم؟ آیا می توانم اعتماد به نفس هم پیدا کنم؟ احساسات من در این باره پیچ و تاب می خورد. وو این بزرگ بود این قدرت تأثیر مثبت بود که این تغییر جهت مورد نیاز را ایجاد می کرد.

لحظات کوچکی که در آنجا احساس می کنم اتفاق افتاد. من واقعاً احساس سکسی می کنم. این احساسات به لحظات بصری تبدیل شدند. من یک بدن سکسی را می بینم که در لحظه های آینه با خودم قفل کردم. و لحظات تصویری من به افکار سیلاب تبدیل شد. من علائم بصری و عاطفی خود را با هم مخلوط می کنم و به خودم اجازه می دهم آنچه را که اتفاق می افتد را بپذیرد.

احساس سکسی می کردم. چون من بودم. زیرا من هستم. چون ما هستیم. "

Bethanie Garcia ازthegarciadiaries


DARRELLE TORRES
وی گفت: "من باwomenIRL و گروهی از زنان قدرتمند همکاری کردم تا آنچه را که باعث می شود احساس سکسی در پوست خود داشته باشیم به اشتراک بگذارم. وقتی مادر شدم ، احساس می کنم همه سکس از پنجره بیرون می روند. من چند سال اول مادر بودن را صرف احساس سکسی کردم. بدنم تغییرات زیادی را تحمل کرده بود و من صادقانه زنی را که دیدم ، به من در آینه نگاه نکرد ، تشخیص ندادم.

همسرم همیشه من را می خواست و به من می گفت من چقدر زیبا و سکسی هستم ، اما این کلمات باعث نمی شود که از لحاظ داخلی احساس بهتری نسبت به خود داشته باشم. آنها مانند باند های ایدز کوچکی بودند که باعث می شدند لحظه ای احساس بهتری نسبت بهم داشته باشد ، اما زخم هنوز باز بود و در آنجا بود. هنگامی که من سفر خود را به سمت عشق به خود و مثبت شدن بدن شروع کردم ، یک تغییر عظیم در ذهنیت من ایجاد شد. من عاشق بدنم ، قدردانی از بدنم ، دیدن بدنم برای آنچه بود ، شروع کردم.

بدنم از بین رفته است ، بدنم چهار فرزند سالم به من داده است ، بدن من با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است ، بدنم غلبه کرده است.

و هنگامی که به طور جدی قدردانی و عاشق بدنم شدم ، نمی توانم کمک کنم اما آن را سکسی می بینم. من شروع به معاشقه و اشک ریختن شوهرم کردم و لباس زیر زنانه را پوشیدم. شروع کردم به دیدن هر رول و منحنی و کم نور به عنوان زیبا. من بدون داشتن اندازه از زندگی ، احساس سکسی کردم که زندگی ام را غیرمجازانه زندگی کنم. من نگران این نبودم که مردم چه فکر کنند یا تعریف جامعه از سکسی چیست.

من در پوست خود احساس سکسی می کنم و هر روز از این بدنم تشکر می کنم. "

شکارچی پرمویhunterpremo


HUNTERPREMO ، اینستاگرام
"من افتخار می کنم که باwomenIRL و این زنان قدرتمند شریک هستم تا آنچه را که احساس می کنیم SEXY داشته باشیم به اشتراک بگذارم.

بنابراین چه چیزی باعث می شود احساس سکسی کنم؟ به آینه نگاه می کنم و احساس اطمینان و اطمینان از بدنم دارم. من چندین سال با یک اختلال خوردن دست و پنجه نرم کردم و نحوه نگاهم تمام ذهنم را مصرف می کرد. من می خواستم بیش از هرچیزی در دنیا عالی به نظر بیایم و این خیلی از من خارج شد. هرچه بزرگتر شدم ، فهمیدم که تنها یک نفر از من وجود دارد و راحت هستم که هستم.

من هر روز از خواب بیدار می شوم که احساس خوشبختی و زیبایی در پوست خودم دارم ... یک ریزه کاری 5 "گلی که به نظر می رسد منحنی دارد.

من کسی را ندیدم که نوع بدن من در حال بزرگ شدن باشد و هنوز تعداد زیادی از آن را در آن نمی بینم

نویسنده: محسن در 1398/07/07

نظرات

ارسال دیدگاه